Program lojalnościowy

Program lojalnościowy (Cashback) dostępny jest tylko i wyłącznie dla zarejestrowany użytkowników. Każdy użytkownik po utworzeniu konta na najwyższym pasku menu i swoim profilu znajdzie zakładkę “Mój portfel”. Poniżej kilka istotnych informacji o programie:

1. Podczas okresów promocyjnych część produktów z naszej oferty posiada Cashback nawet do 10%. Procent jaki zostanie zwrócony jest zawsze widoczny nad zdjęciem produktu.

2. Minimalny Cashback jaki oferujemy na całą ofertę to 3%. W takiej sytuacji przy zamówieniu za 300 zł zyskujemy 9 zł, które zostaje dopisane do naszego portfela.

3. Środków zgromadzonych w portfelu nie da się wypłacić. Można wykorzystać je jedynie na zakupy w naszym sklepie.

4. Środki zostają dopisane do portfela w momencie, kiedy zamówienie zmieni status na “zrealizowane”.

5. Klient może “doładować” portfel na poczet przyszłych zakupów. Wpłacając do naszego portfela przelewem tradycyjnym, lub za pomocą przelewy24 kwotę np. 500 zł przy składaniu zamówienia zaznaczamy opcję “wykorzystaj środki z portfela”. Kwota zostanie odjęta z konta klienta. Kiedy warto skorzystać z takiej opcji? Jeśli planujemy regularnie uzupełniać zapas suplementów diety, wtedy nie musimy za każdym razem przechodzić przez proces płatności online.