Kilka słów o nas.

Sklep internetowy Sportwit powstał z pasji i zamiłowania do aktywnego trybu życia. Chcemy dostarczyć każdemu klientowi wyselekcjonowane produkty znanych i cenionych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Swoją działalność rozpoczynamy w 2018 roku i liczymy na to, że uda nam się sprostać oczekiwaniom każdego klienta, który do nas trafi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i pamiętajcie: zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji.

Nasz cel.

Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości produktów, dobrych cen i wielu promocji dla naszych klientów, w połączeniu ze sprawną i szybką realizacją zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, amator lub zawodowiec znalazł coś dla siebie i uzyskał fachową pomoc.

Historia firmy.

Firma Sportwit powstała w 2018 roku, stale dążymy do rozwoju, zarówno asortymentu, jak i naszej wiedzy. W odpowiedzi na oczekiwania wymagających klientów, liczymy na to, że sprostamy wyzwaniu i będziemy mogli cieszyć się razem z naszych wspólnych sukcesów.

Współpraca.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę, tj. sprzedaż produktów, reklama na naszej stronie. Ewentualne zapytania prosimy kierować na adres mailowy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W godzinach pracy sklepu odpowiadamy na pytania i realizujemy wszystkie wysyłki z możliwie najkrótszym czasem.

Nasza oferta ogranicza się do sprawdzonych producentów, tak aby każdy kupujący miał świadomość, że kupuje produkt najwyższej jakości.

Produkty dostępne na stanie magazynowym wysyłamy nawet tego samego dnia, w którym dostajemy zamówienie. Na produkty “pod zamówienie” czas realizacji wynosi 4-5 dni robocze (ze względu na fakt, że musimy je zamówić u producenta, następnie wysłać do klienta). Dłuższy czas realizacji staramy się zrekompensować atrakcyjną ofertą cenową, jak również odpowiednio wysokim Cashback’iem.

Chcemy Ci podziękować, że jesteś z nami! Za każde zamówienie dostajesz zwrot 3% wartości zamówienia. Środki możesz przeznaczyć na obniżenie wartości koszyka przy następnych zakupach. Organizujemy regularnie promocje, w których za poszczególne produkty można uzyskać nawet do 10% zwrotu na następne zamówienie.